Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 28 Ocak Fragmanı 343.Bölüm Halk Oylaması

Dizi Haberleri

27 Ocak 2017 Cuma 13:49:57

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:29:41

Kısmetse Olur 28 Ocak Fragmanı 343.Bölüm Halk Oylaması

Kısmetse Olur ‘un yayınlanan son bölümünde ev karışıyor. Eski gelin adayı Serap Gürbüz’ün eve konuk olduğu bölümde, Berker’in kararı sonrası, Kısmetse Olur 28 Ocak Fragmanı merakla beklenmeye başladı.

Kısmetse Olur 28 Ocak Fragmanı 343.Bölüm Halk Oylaması

Yeni bölüme ait fragman merakla beklenmeye başladı dedik çünkü Kısmetse Olur’un 27 Ocak tarihli bölümünde, Berker Serap’ın elini tutarak evden çıkıyor.

Çekimleri önceden yapıldığı için, Kısmetse olur ile ilgili sosyal medya’da günler öncesinden neler yaşanacağı tüyoları paylaşılıyor. Günler öncesinde Berker’in diskalifiye edildiği iddiaları da bu gelişme ile birlikte doğrulanacak gibi görünüyor.

Daha önce Akın’a talip olan Merve, yörüngesini Barış’a çevirince, evde ki damat adayları bu durumu eleştirdi. Barış ise damatlar evinde ki arkadaşlarını karşısına alarak, Merve’yi korudu.

Tankut ve Tuğçe, Gamze’ye yapılan şaka nedeni ile özür dilediler. Dünün bombası olan, börek ve not tartışması sonrasında kendisine affettirmek isteyen Berker, Gözde’ye orkide çiçek hediye etti.

Berker’in, bunun üstüne bomba iddialar ile eve konuk olan eski gelin adayı Serap Gürbüz’ün elinde tutarak, evden ayrılması ise Gözde’nin hıçkıra hıçkıra ağlamasına neden oldu.

Kısmetse Olur 28 Ocak Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı