Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 25 Mart Fragmanı 392.Bölüm Melis ve İlkay Birinci oldu!

Dizi Haberleri

24 Mart 2017 Cuma 15:10:48

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:35:28

Kısmetse Olur 25 Mart Fragmanı 392.Bölüm Melis ve İlkay Birinci oldu!

Kısmetse Olur’da çok sevdiği köpeği öldüğü için büyük üzüntü yaşayan Aycan’a, eski sevgilisi Onur’dan büyük bir jest geldi. Onur, bugün yayınlanan bölümde Aycan’a hediye ettiği köpeğe de ‘OnAy’ koydu.

Kısmetse Olur 25 Mart Fragmanı 392.Bölüm Halk Oylaması Birincileri

Onur’dan gelen bu jest, köpeğe verdiği isim bir zeytin dalı, tekrar birleşme olarak algılansa da çiftlerin arasında henüz bir barışma, ilişkilerine kaldıkları yerden devam etme arzusu görünmedi.

Ölen köpeği Roli’nin ardından OnAy ile büyük mutluluk yaşayan Aycan, Onur’a koşa koşa sarılıyor ve aralarında ki buzlar erimeye devam ediyor.

İkili birbirine sıkıca sarılsa da ve bahçe de özel bir görüşme yapıp uzun uzun konuşsalarda bu yakınlaşmaları bir nihayete bağlanamıyor.

Melis ise Şehmus ile görüşen Yağmur’un üstüne gitmeye devam ediyor. Emine Anne’yi gazlayarak, Yağmur’u kötülemesi iki gelin adayını kafa kafaya getiriyor.

Gün içerisinde yapılan adayların yaptığı oylamada, haftanın popüler gelin adayı Yağmur olurken, damat adayı da tanıma yolunda olduğu Şehmus oluyor.

Öte yandan yarın gerçekleşecek olan Halk Oylamasında haftanın birincileri ise geldiği günden beri, geçtiğimiz yıl olduğu gibi adından her daim söz ettiren Melis, ve damat adaylarından da İlkay oldu.

Kısmetse Olur 26 Mart Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı