Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 22 Ocak Haftanın finalinde kim elendi kimler eve geliyor

Magazin

22 Ocak 2017 Pazar 11:31:02

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:49:52

Kısmetse Olur 22 Ocak Haftanın finalinde kim elendi kimler eve geliyor

Kanal D’nin çok konuşulan evlilik programı Kısmetse Olur’da haftanın finali heyecanı yaşanıyor. Kısmetse Olur haftanın finalinde elenen isim olurken, yerine diskalifiye edilen aday eve geri dönüyor.

Kısmetse Olur 22 Ocak Haftanın finalinde kim elendi kimler eve geliyor

Kanal D’de ekrana gelen Kısmetse Olur programında bir eleme heyecanı daha yaşanıyor. Her hafta pazar günü gerçekleşen Haftanın Finalinde adaylar evden gitmesini istediğini isimleri yazıyor.

Yoğun bir haftanın ardından, halk oylamasında birinci olarak elenmekten muaf tutulan isimler Akın ve Aycan olurken, bu haftalık bir derin bir nefes aldılar.

Tankut ve Tuğçe’nin 2 günde aşk yaşamaya başlaması evde haftanın tartışılan konularından biri olurken, Adnan’da Didem’in kıyafetlerine karışarak çok tartışıldı.

Bu akşam gerçekleşecek olan Kısmetse Olur Haftanın Finalinin elenen ismi de ortaya çıktı.

Buna göre haftanın birincileri olan Akın ve Aycan arasından en çok oyu alan Aycan evini koruma altına alabildi ve elenen isim damatlar evinde oldu.

Kısmetse Olur Haftanın Finalinde Kim Elendi?

Aycan’ın evini koruma altına alması ile damatlar evinden elenen isim Arca oldu. Arca yerine, eve gelen isim de programdan diskalifiye edilen Gökhan olacak. Sibel ve Gökhan aşkının da bu dönüş ile nasıl bir hal alacağı merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı