Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 20 Ocak Fragmanı 336.Bölüm – Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Televizyon

19 Ocak 2017 Perşembe 14:51:22

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:20:18

Kısmetse Olur 20 Ocak Fragmanı 336.Bölüm – Yeni Fragman Yayınlandı mı?

Kısmetse Olur evinin son bölümünde beklenmedik bir konuk vardı. Gelen konuk, evin hem gelin hemde damatlar tarafını şok ederken, gerilimin yükselmesine neden oldu.

Kısmetse Olur 20 Ocak Fragmanı 336.Bölüm - Ev halkı Sürpriz konuk ile şok olur

Berker ile birbirlerini tanıma yolunda olan Gözde’nin eski sevgilisi ve aynı zamanda Kısmetse Olur evinin geçtiğimiz sezon ki damat adayı bugün sürpriz bir şekilde eve geldi.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde eski sevgilisine gönderdiği video ile evin karışmasına ve Gözde’nin zor durumda kalmasına neden olan Bedirhan, Kısmetse Olur evine beklenmedik bir ziyaret gerçekleştirdi.

Damat adayları, dün yapılan romantik yemek ile ilgili konuşup, görüşlerini sundular. Romantik anlara ilişkin eleştirilerini paylaşan damat adayları arasında ki bu anlar ise gerilimsiz geçti.

Tankut ve Tuğçe ise oldukça romantik bir gün yaşadılar. Kapalı bir alanda kar keyfi yaşayan, kayan ve birbirlerine iltifatlarda bulunan iki ismin yakınlaşması da devam etti.

Evin gelin adaylarından Gamze’den ise beklenmedik bir itiraf geldi. Eski sevgilisini unutamadığını belirten Gamze’nin itirafı güne damgasını vuran anlardandı.

Konuk olduğu anlarda Gözde’ye aşkını ilan eden, ve benimle olmalı diyen Bedirhan’a ise Gözde’nin tepkisi oldukça sert oluyor. Yüzleşmek için eve gelen isim damat adayları ile de tek tek yüzleşiyor. Bedirhan eve geldiğinde neler olacak? Gözde ve Berker bu durumda tepkisi ne olacak, bu günün en merak edilen sorusu oldu.

Kısmetse Olur 20 Ocak Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı