Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 19 Ocak Fragmanı 335.Bölüm – Berker Ortalığı Yıkıyor

Televizyon

18 Ocak 2017 Çarşamba 13:41:36

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:00:31

Kısmetse Olur 19 Ocak Fragmanı 335.Bölüm – Berker Ortalığı Yıkıyor

Kısmetse Olur’un son yayınlanan bölümünde eve bir gelin adayına gelen sürpriz çiçek evi karıştırıyor. Gelin adayının geldiği damat adayı ise bu duruma çok sinirleniyor.

Kısmetse Olur 19 Ocak Fragmanı 335.Bölüm - Berker Ortalığı Yıkıyor

Eve yeni gelen eski damat adayı Tankut, Gökhan’a gelin adayı olarak gelen sonrasında diskalifiye olması ile evden gitmek istediğini belirten Tuğçe ile birbirlerini tanıma yoluna girdiler.

Onur’un iddialarına göre ise, Gamze, Ünal’dan hoşlandığı itiraf etmiş ama aramızda ki ancak imkansız aşk olur diye belirtmiş. Sonrasında Ünal ile birlikte romantik yemeğe giden Gamze, yemek masasını terk ediyor.

Didem ve Aycan’da bunca gerilimin arasında evi güldüren isimler oldu. Muzurluk yapıp, diğer adayların taklidi yapan iki gelin adayı, evde neşeleri anlar yaşanmasına neden oldular.

Gözde’ye dışarıdan evin eski damat adaylarından Bedirhan’ın çiçek göndermesi ise son bölümde evi karıştıran gelişme oldu. Gamze’nin aday geldiği damadın bu duruma tepkisi ise oldukça sert oldu.

Berker’in Gözde’ye çiçek gelmesi, Gözde’nin 1 hafta kadar bu kişi ile görüştüğünü belirtmesi Berk’i çileden çıkartırken, tabiri caizse evi sallamasına neden oldu.

Kısmetse Olur 19 Ocak Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı