Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 18 Ocak Fragmanı 334.Bölüm – Gerilim Dolu Gün

Televizyon

17 Ocak 2017 Salı 14:56:47

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:23:28

Kısmetse Olur 18 Ocak Fragmanı 334.Bölüm – Gerilim Dolu Gün

Kısmetse Olur’un yeni yarışmacısı, Kısmetse Olur tarihinin en hızlı girişlerinden birini yapıyor ve daha ikinci gününde uyarı cezası alıyor.

Kısmetse Olur 18 Ocak Fragmanı 334.Bölüm

Evde yaşanan gelişmeler büyük ilgi uyandırmaya devam ediyor. Elenerek veya diskalifiye edilerek programdan ayrılan adaylar sonrasında izleyici kaybına uğrayan evlilik programı yeni adaylar ile yeni odaklar yaratıyor.

Evin eski ve tecrübeli isimlerinden Tankut’un eve dönüşü ve onu Tuğçe ile yakınlaştırmaya çalışan prodüksiyon çalışmaları evi hareketlendiriyor.

Adnan’ın, sevgilisi Aycan ile kavgaları ile evde gerilimi üst seviyelere çekmeyi başarırken, diskalifiye olan Gökhan’la ilgili çıkışı da bütün evi şok ediyor.

Barış’ın hazırladığı çiğ köfte partisi evde ki gerilimi biraz rahatlatıp, türküler eşliğinde evi birazda olsa hareketlendiriyor.

Kadınların dilinden iyi anlayan Tankut, tecrübesini konuşturup Tuğçe’yi etkilemeye çalışıyor. Tuğçe ile Tankut arasında bir şeyler olabilir mi? Tankut, Tuğçe’ye göre biri mi bilinmez ama Tankut’ta şeytan tüyü olduğu da bilinen bir gerçek.

Yeni bölümü ile tüm bu gelişmelerin sonrasında yaşananlarda, 18 ocak fragmanı ile ortaya çıkıyor.

Kısmetse Olur 18 Ocak Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı