Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 17 Ocak Fragmanı 333.Bölüm – Yeni Adaylar Tankut ve Merve

Televizyon

16 Ocak 2017 Pazartesi 14:52:53

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:40:50

Kısmetse Olur 17 Ocak Fragmanı 333.Bölüm – Yeni Adaylar Tankut ve Merve

Kısmetse Olur’da yaşanan heyecanlı haftanın finali sonrasında elenen gelin adayı yerine yeni bir gelin adayı gelirken, damatlar evinde ki eksik de tamamlandı.

Kısmetse Olur 17 Ocak Fragmanı 333.Bölüm - Tankut'un dönüşü

Kısmetse Olur 17 Ocak Fragmanı 333.Bölüm - Tankut'un dönüşü

Kanal D ekranlarının çok izlenen evlilik programı Kısmetse Olur’da yeni gelişmeler yaşanıyor. Elenen adaylar giderken, yerlerine yeni isimler geldi.

Kısmetse Olur’un yeni sezonunda, eski sezondan yer alan Ayça, Mehtap, Semih ve Adnan’dan programda adaylığa devam eden tek isim Adnan olarak kalırken, eski sezondan bir isim daha programa katıldı.

Kısmetse Olur evine tanıdık bir damat adayı geldi. Geçtiğimiz sezonun rahat tavırları ile çok konuşulan adayı olan Tankut, geri dönen adaylar arasına katıldı.

İlk Günden Yalan!

Dün akşam yayınlanan haftanın finalinde elenen gelin adayı Gizem’in yerine, gelen gelin adayı Merve’de Akın’a talip olduğunu belirtti. Ancak Merve’nin ilk günden bir yalanı ortaya çıktı. 23 yaşında olduğunu söyleyen taze adayın, meğer yaşı daha büyükmüş!

Sosyal medya’da dolaşan iddialar ise yapım ekibinin birbirini tanıması için Tankut ve Tuğçe’yi yarın ki programda AVM’e yemeğe göndereceği yönünde.

Adnan’ın yaptığı sürpriz ile Onur ve Aycan’a sevgilik nikahı kıymış, onlara da yüzük hediye etmişti ama bu durum Aycan’ı çok da mutlu etmedi. Çünkü Aycan bu yüzüğü senin takman gerekirdi diyerek Onura tavır almaya başlamış görünüyor.

Kısmetse Olur 17 Ocak Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı