Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 14 Ocak Fragmanı – Halk Oylamasının Birincileri Onur ve Didem

Televizyon

13 Ocak 2017 Cuma 13:49:43

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:28:01

Kısmetse Olur 14 Ocak Fragmanı – Halk Oylamasının Birincileri Onur ve Didem

Kısmetse Olur’da bugün Adnan’ın despot davranışları nedeni ile gelin adaylarının “kibarlık” ile ilgili dersler vermeye çalışması, günün önemli anlarından biriydi.

Kısmetse Olur 14 Ocak Fragmanı - Halk Oylamasının Birincileri Onur ve Didem

Kısmetse Olur 14 Ocak fragmanında yaşanacak halk oylamasında kimlerin birinci olduğu ortaya çıkıyor. Kısmetse Olur’un birincilerini paylaşıyoruz ancak yeni bölümün fragmanı, yarın neler olacağını daha iyi ortaya koyacak.

Adnan’ın sevgilisi Didem’in kıyafetini uygun bulmayıp, kırdığı yumurtayı kıyafetinin üstüne sürmesi bütün evi hayrete düşürdü. Adnan’ın bu tavrı sosyal medya’da da olumsuz yorumlar almasına neden oldu.

Görünürde Didem’in kıyafetinde önemli bir dekolte olmasa da bu kıyafeti uygun bulmayan Adnan sevgilisinin kıyafetini yumurtaya buladı. Gelin adayları da bu tavra gönderme yapmak için, damat adaylarının evine gelerek, kibarlık dersleri vererek gönderme de bulundu.

Berker, Gamze Göktürk eve girerse aşk yaşarım demişti. Evinde oturup programı seyrederken bu anı gören Berker’in talibi Gözde’de Kısmetse Olur evinde göz yaşlarına boğuldu.

Gökhan’dan ise büyük bir sürpriz geldi. Bir anda evin içine giren aşçı ve servis elemanı Sibel Hanım için geldik dediler ve bir vidyo izlenmeye başladı. Bu an evde ki herkesi etkilerken, herkes keşke Gökhan gelse ve aşk yaşasa dediler.

Ve sürpriz! Gökhan, konuk olarak ve geliyor ve sevgilisi Sibel ile birlikte oldukça romantik bir yemek yiyorlar.

Yarın yaşanacak haftanın finalinde ise halk oylamasının birincileri belli oluyor. Yarın yapılacak oylama da sosyal medya da dolaşan haberler de Onur ve Didem’in birinci olduğunu gösteriyor.

Kısmetse Olur 14 Ocak Fragmanı izle – Halk Oylaması

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı