Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 13 Ocak Fragmanı 330.Bölüm – Akın ve Tuğçe yakınlaşıyorlar mı?

Televizyon

12 Ocak 2017 Perşembe 14:46:05

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:34:20

Kısmetse Olur 13 Ocak Fragmanı 330.Bölüm – Akın ve Tuğçe yakınlaşıyorlar mı?

Kısmetse Olur’da Abant yolculuğu bugün eve damga vuran anlardan biriydi. Onur ve Aycan’ın Abant gezisi, peçeteden yüzük yapıp Aycan’a takması ise çift’in arasında ki ilk ciddi adım oldu.

Kısmetse Olur 13 Ocak Fragmanı - Akın ve Tuğçe yakınlaşıyorlar mı?

Muhteşem güzelliği ile Abant’ın tadını çıkaran Onur ve Aycan çift’i bu güzel manzarada oldukça romantik anlar yaşadılar.

Onur’un buz gibi havada, sevgilisi Aycan’a ceketini vermesi, Aycan’ın ceket ile kendini değil de oyuncak bebeği sarması ise romantik anların eğlenceli geçen vakitlerindendi.

Diğer taraftan evde ise gergin anlar yaşandı. Didem’in dünkü giyimini eleştiren Adnan, bugünde aynı eleştirilerini sürdürdü ve üstüne “babam’ın yanında öyle giyinip oturamazsın” diyerek despot bir yaklaşım sergiledi.

Didem’in Adnan için örmeye başladığı atkıyı tamamlamaması ise Adnan’ı kızdıran bir başka konuydu. Eve gelen hediye atkılar vesilesi ile de Didem’e göndermede bulunmayı ihmal etmedi.

Ünal’da Tuğçe ile konuşarak Akın – Tuğçe aşkı başlatmaya çalışıyor gibiydi. Bugün evin romantik yemek günü ve Akın ile Tuğçe birlikte yemek yiyecekler. Bu yemek aralarında bir yakınlaşma sağlayacak mı, işte bu da Kısmetse Olur 13 Ocak tarihli 330.bölüm fragmanında ortaya çıkacak.

Kısmetse 13 Ocak Fragmanı (330.Bölüm)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı