Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 12 Ocak Fragmanı 329.Bölüm – Onur Aycan’a yüzük takıyor

Televizyon

11 Ocak 2017 Çarşamba 15:05:03

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:35:57

Kısmetse Olur 12 Ocak Fragmanı 329.Bölüm – Onur Aycan’a yüzük takıyor

Kısmetse Olur evinde herkes elindeki oyuncak bebek ile ebeveyncilik oynuyor. Kısmetse Olur evinin gelinleri evlenip çocuk sahibi olmak istiyor gibi görünüyor.

Kısmetse Olur 12 Ocak Fragmanı 329.Bölüm - Onur Aycan'a yüzük takıyor

Onur ve Aycan’ın arasında heyecanlı gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde Adnan’ın Didem’e evlilik teklifi etmesi sonrası, Onur’dan da benzer bir jest geliyor.

Kısmetse Olur evinde oyuncak bebek sevdası aldı başını gidiyor. Ellerindeki oyuncak bebekleri gezdirip, dolaştıran gelin ve damat adayları, adaylarına adet mesaj gönderiyor.

Barış ise ayrılık için ilginç bir yöntem seçiyor. Gamze’den ayrılan Barış, ayrılmak için Gamze’ye çorba yapıp götürüyor. Gamze’de zaten barışı istemediğini dile getiriyor.

Gamze’nin de, Aycan ile sevgili olan Onur’a çorba yapması ise ev ahalisini şaşırtıyor. Ancak Gamze’nin amacı bambaşka! Aycan’ın oyuncak bebeğini alıp saklamak için numara yaptığı ortaya çıkıyor.

Abant’a giden Onur ve Aycan, “sevgililik nikahı” kıyıyor ve Aycan’ın parmağına yüzüğü takıyor. Romantizm dolu bir bölümün yaşanacağı Kısmetse Olur’un 12 ocak tarihli programında diğer yaşanacaklar ise 329.bölümün fragmanı ile ortaya çıkacak.

Kısmetse Olur 12 Ocak Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı