Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı 327.Bölüm – Tankut’un duygusal anları

Televizyon

9 Ocak 2017 Pazartesi 15:06:05

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:37:45

Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı 327.Bölüm – Tankut’un duygusal anları

Kısmetse Olur evinde bir haftanın finali ve eleme heyecanı geri bırakılırken 9 Ocak sürpriz konuğun ziyareti ile evde nostalji yaşanır. Kısmetse Olur 10 Ocak 327.bölümü ise heyecan yaratır.

kısmetse olur 10 ocak fragmanı 327.bölüm

Kısmetse Olur’un ilk döneminin yarışmacılarından Tankut Denker’in ziyareti evde eski anıların canlanmasına neden olur.

Tankut ve eski sevgilisinin görüntüleri ile anılar tazelenirken, rahat tavırları ile dikkat çeken Tankut’un göz yaşları içerisinde kalması herkesi şaşırtır.

Yeni gelin adayı Gözde Bozacı için damat adayı Ünal ile yakıştırmalar yapılırken, damat adayının ilgisi ise Gökhan’a talip olarak gelen Tuğçe ile ilgilenirken, Tuğçe’nin Gökhan sonrası yeni damat adayına nasıl yaklaşacağı merak konusu oldu.

Onur ile Aycan’ın ilişkisi ise tüm hızı ile devam ediyor. Evin bir diğer çiftlerinden Adnan’ın birlikte olduğu adaya evlenme teklifi etmesi sonrası, gözler diğer çiftlere çevrildi. Malum, Adnan çıtayı yükseltmiş oldu.

Diskalifiye edilen Gökhan ile ilgili spekülasyonlar ise devam ediyor. Salı günü onun da konuk olabileceği konuşuluyor. Reyting gibi gerekçelerle Gökhan’ı eve geri alırlar mı bunu da ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Kısmetse Olur 10 Ocak Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı