Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 10 Mart Fragmanı 379.Bölüm – Adnan ve Didem barışacaklar mı?

Televizyon

9 Mart 2017 Perşembe 14:30:18

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:12:42

Kısmetse Olur 10 Mart Fragmanı 379.Bölüm – Adnan ve Didem barışacaklar mı?

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programı Kısmetse Olur’da gerilim tavan yaparken, yeni bölümde yaşanacaklar da merak edilmeye başlandı.

Kısmetse Olur 10 Mart Fragmanı 379.Bölüm - Adnan ve Didem barışacaklar mı?

Adaylar arasında tartışmaların yoğun geçtiği bir günde, Adnan ve Didem arasında ki krizde kendilerini bekleyen sürpriz ile ortadan kalkabildi mi?

Saksı atışması, günler sonra tekrar gündeme gelirken, Kemal ve İlkay arasında ki tartışma alevleniyor. Gelinler evinde konuşan Kemal, İlkay’ı kızdırıyor.

İlkay’ı ‘Saksı’ konusu dışında konuşacak bir şeyi olmaması ile suçlayan Kemal, İlkay’ın sabırlarını daha fazla zorluyor.

‘İhanet’ suçlamalarının yaşandığı Akın ve Tuğçe arasında ise büyük bir güven problemi yaşanıyor. Elbette bu güven problemi de çiftin ilişkilerini sekteye uğratıyor.

Tuğçe, kendisinden özür dileyen Akın’a bir daha nasıl güveneceğini bilmediğini belirtirken, Akın’ın Tuğçe’yi yönlendirmeye çalışması ile ilgili erkekler evinden de öneriler geliyor.

Onur, Akın’ın bu tavrının Tuğçe’yi sıkacağı görüşünü ev ile paylaşıyor. Tüm bunların yaşandığı bölüm sonrasında Cuma günü ekranlara gelecek olan 10 Mart tarihli 379.bölümün tanıtımı da paylaşıldı.

Kısmetse Olur 10 Mart Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı