Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kısmetse Olur 1 Şubat Fragmanı 346.Bölüm Adnan Masayı Terkediyor

Televizyon

31 Ocak 2017 Salı 14:13:45

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:33:06

Kısmetse Olur 1 Şubat Fragmanı 346.Bölüm Adnan Masayı Terkediyor

Kısmetse Olur ‘da gelinler evinde tansiyonu yüksek bir gün yaşandı. Kısmetse Olur 31 Ocak tarihli bölümde Merve ve Gamze birbirine girdi. Yeni bölümde neler olacağının gösterildiği Kısmetse Olur 1 Şubat Fragmanı da programın bitişi ile birlikte paylaşıldı.

Kısmetse Olur 1 Şubat Fragmanı 346.Bölüm Merve Gerilimi Yükseltiyor

Ekranlara gelen Kısmetse Olur 345.bölümünde evde kıyamet koptu! Akın için eve gelen, ondan umduğunu bulamayınca Barış’a yönelen Merve, oradan da başlarda karşılık bulamamıştı.

Sonrasında ise Barış ile yakınlaşmaya başlayan ikili için, eskiden ilgilendikleri isimler tarafından aralarında bir duygu yok açıklamalarında bulunmuştu. Bugünde Tuğçe ile karşı karşıya gelen Merve’nin kavgasına, Gamze’de yükselince gelinler evinde gerilim iyice yükseldi.

Diskalifiye olduktan sonra eve geri dönen Gökhan ile arası düzelen Adnan’ın hareketi evde gerginlik yaratan bir başka an oldu. Sibel’e, sakalımı da saçımı da kesmem diyen Gökhan için, Sibel’e gidip tavla için saçını-sakalını kesen adam, sevgilisi istediği zaman nasıl kesmez diyerek ortalığı karıştırdı.

Tuğçe ise Tankut’tan git gide uzaklaşıyor. Tankut barışma çabalarına karşılık bulamazken, bugün evde erkeklerin yaptığı protesto’da Tankut’un üzerine kalınca, Tuğçe ile arası daha da açıldı.

Gelinler evinde gerginlik yaşayan Merve’ye, tanışma yolunda olduğu Barış’ın hediye paketinde pirzola getirmesi ise evi güldüren anlardan oldu.

Kısmetse Olur 1 Şubat Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı