TV 8 ekranında her Cuma günü izleyiciyle buluşan ve sürekli değişen hikayeleriyle ve konuk ünlü isimleri ile Kırmızı Oda dizisi izleyenleri ile buluşuyor.

Kırmızı Oda dizisi konuk oyuncusu ile bir kez daha şaşırtacak. Dizi, kimsenin aklına gelmeyecek ünlü ismi setinde konuk edecek. Kırmızı Oda dizisinde yer alacak olan ünlü isim izleyiciler tarafından merak ediliyor.Kırmızı Oda dizisinde yer alacak olan ünlü isim kim?

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hasta hikayelerinden esinlenerek kaleme aldığı yapıtından esinlenerek ortaya Kırmızı Oda, bir psikolojik danışmanlık merkezinde geçiyor. Kırmızı Oda’da sürekli farklı karakterlerle farklı senaryorları ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Bugüne kadar birbirinden ünlü ve değerli isimleri ağırlayan Kırmızı Oda, Erkan Petekkaya, Aslıhan Gürbüz, Burcu Biricik gibi isimleri setinde ağırladı.Kırmızı Oda dizisi bu kez şaşırtacak bir isim ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kırmızı Oda’nın önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan bölümlerde yer alacak olan Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz, yakın zamanda Kırmızı Oda dizisi ile ekranlara gelecek.

Daha önceden O Ses Türkiye’de jüri üyesi olarak yer alan sevilen şarkısı Gökhan Özoğuz’un daha öncede  başarılı oyuncu deneyimi olduğu biliniyor. Gökhan Özoğuz şimdiye kadar, O Şimdi Asker, O Şimdi Mahkum, Tramvay ve Tatlı Kaçıklar filmlerinde rol alan Özoğuz, en son Kendi Yolumda isimli filmin başrolünde yer aldı.

Yan Oda dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu katıldı! Yan Oda dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu katıldı!

Özoğuz’un başrolünü Gökçe Bahadır’la yer aldığı film yakın zamanda izleyiciler ile buluşacak. Yönetmen koltuğuna Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu, Kendi Yolumda adlı filmde Gökhan Özoğuz, Gökhan ismi ile filmde yer alacak.

Gökhan Özoğuz’un Kırmızı Oda’da canlandıracağı rol ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Kırmızı Oda dizisinin yakın zamanda, ekranlardan çok uzun süredir yer almayan Meltem Cumbul’u konuk edeceğini duyurmuştu.