Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırlangıç Fırtınası dizisi de bitiyor, final kararı geldi!

Dizi Haberleri

9 Nisan 2017 Pazar 14:53:11

Kırlangıç Fırtınası dizisi de bitiyor, final kararı geldi!

Bir dizi daha reytinge kurban oluyor. Show Tv’de yayınlanan Aşk ve Gurur ile, Atv’de yayınlanan Ölene Kadar dizisinin final yapma kararı almasının ardından, bir kötü haberde Fox Tv’den geldi.

Kırlangıç Fırtınası dizisi de bitiyor, final kararı geldi!

Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz, Damla Aslanalp gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Kırlangıç Fırtınası’da reytinglerde beklenen oranlara ulaşamayınca, final kararı aldı.

İçerde, Kırgın Çiçekler, İsimsizler, Söz gibi dizilerin reyting yarışı verdiği Pazartesi günleri yayınlanan Kırgın Çiçekler, geçtiğimiz Pazartesi günü 0.96 reyting ile 71. sırada yer almıştı.

Limon film yapımcılığında ekranlara gelen, ve 5. bölümü ile yayınlanan dizi, 7. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Kırlangıç Fırtınası 6. bölümünde neler olacak?

Kudret Ülfet’in cansız bedenini nehrin üzerinde yüzerken izler. Ancak Kudret için henüz sınav başlamamıştır bile… Bu günleri mumla arayacak olan Kudret ileride başına geleceklerden habersiz keyifli bir şekilde rutin hayatına geri döner

Meryem zihnine hücum eden “acaba”ları ile birlikte adeta kendini kaybetmişçesine kendisini Ürgüp sokaklarında kaybeder. Gerçeği henüz bilmese de anne yüreğine acısı çoktan düşmüştür bile…
Konağın içinde ölüm kol gezmektedir. Hikmet ve Zehra aynı anda Azrail’le yüzleşirler. Ancak henüz ölüm vakitleri gelmemiştir. Hikmet kendine gelir ancak annesiyle yaşayacağı büyük hesaplaşmadan sonra zayıf kalbi buna dayanabilecek midir? Zehra bir kez Azrail’in pençesinden kurtulmuş olsa da asıl ölümü Fikret’tir. Karnındaki bebekle ne yapacağını bilmez halde Fikret’in kapısına sığınmak zorunda kalır. Ancak Zehra için çok daha büyük bir sınav onu beklemektedir. Kader, Maral ve Şahin arasındaki yakınlaşma için ağlarını örmüştür adeta. İki gencin birbirlerinden habersiz yaşadıkları tesadüflerle birlikte aşkları derinleşirken diğer yanda Yusuf ve Nergis sessizce bunu izlemek zorunda kalırlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı