Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı Ülfet’ten Ağır Darbe

Dizi Haberleri

27 Mart 2017 Pazartesi 23:01:56

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:41:34

Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı Ülfet’ten Ağır Darbe

Kırlangıç Fırtınası son bölümünde, Kudret ve Fikret öldüklerini sandığı Ülfet’i düğünde karşılarında görünce, neye uğradıklarını şaşırırlar, artık sıra Ülfet’tedir.

Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı Ülfet Kudrete darbesini vuruyor

Kudret ve Fikret, Ülfet’ten herkesin haberdar olması sonrasında oldukça zor durumda kalırlar. Konakta da Kudret ve çocukları arasında ki problem büyümektedir.

Kudret’in gücü sorgulanmaya başlayınca, Kudret öfkesine hakim olamaz. Karşısına çıkana saldırır hale gelen Kudret’in öfkesinden ise en çok Meryem nasiplenir.

Zehra’nın konuşmasını engellemenin bir yolu olmadığını fark eden Fikret Hanım, bir tuzak planlar ve bunun neticesinde Zehra’nın kontrolünü ele alır.

Ancak Fikret Hanım’ın göz ardı ettiği bir şey vardır ki o da Hikmet’in eşine karşı duyduğu güven ve ona beslediği sevgidir.

Yusuf ile Maral’ın arasında ki bağın kuvvetlenmesi, ilgilenmiyormuş gibi yapan Şahin’i içinden çıkılmaz bir kıskançlığa sürükler.

Ülfet’e olan kızgınlıklarını, konak ahalisinden çıkartan Fikret ve Kudret, buna göz yummayan Ülfet’in ağır darbesi ile sarsılacaktır.

Kırlangıç Fırtınası 5.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı