Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırık Ayna Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Dizi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 20:03:40

Kırık Ayna Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Hayatını şöhret ve ünlü olma üzerine kurmuş bir kadının hikayesini konu alan Kırık Ayna dizisinin senaristliğini Volkan Gürses yapıyor. Kırık Ayna dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Altan Dönmez yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise başrol için Selin Şekerci ismi iddia edilmesine rağmen bugün gelen haberle Kırık Ayna dizi başrol oyuncusunun Vatanım Sensin’in güzel oyuncusu Pınar Deniz oldu. Pınar Deniz, yakın zamanda başlayacak Kırık Ayna dizisinde başrol oyuncusu olarak ekibe katıldı.

TMC Yapım’ın hazırladığı dizide kısa süre içerisinde oyuncu kadrosu tamamlanıp deneme çekimleri ardından da ilk bölüm hazır hale gelecek. FOX TV’de kısa süre içerisinde ilk bölümü yayınlanacak dizinin reyting başarısı merak konusu olmuş durumda. FOX TV’de yeni yayınlanacak olan dizinin başarılı olması halinde normal sezonda da yayınlanmasına devam etmesi gündemde! Pınar Deniz’in başrolünde oynayacağı dizinin konusu bir kadının hayat sınavında ünlü olmak pahasına aştığı engeller olacak.

KIRIK AYNA DİZİSİ KESİNLEŞMİŞ OYUNCU KADROSU

Vatanım Sensin dizisiyle ünlenen ve O Ses Türkiye Yılbaşı programına da güzelliğiyle damga vuran Pınar Deniz’in yanı sıra yılların eskitemediği oyuncu Hatice Aslan ve Ferit Kaya’da Kırık Ayna dizisi oyuncu ekibinde yer alacak. Dizinin FOX TV’de hangi gün hangi saatte yayınlanacağının kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı