Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırık Ayna Dizisi Oyuncuları Belli oluyor

Dizi Haberleri

10 Temmuz 2018 Salı 11:26:09

Son Güncelleme: 10/07/2018 11:31:25

Kırık Ayna Dizisi Oyuncuları Belli oluyor

Yeni sezonda yepyeni ve kaliteli dizilerle başarılı işler yapmak isteyen Fox Tv, yeni dizisini tanıttı! Kırık Ayna dizisi yeni sezonda Fox Tv ekranlarında yayınlanacak! TMC Film Yapımcılığında yapılarak FOX TV’ye teslim edilecek Kırık Ayna dizisinin casting çalışmaları ise devam ediyor. Peki Kırık Ayna dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alacak? Dizinin konusu ne olacak? Sizler için araştırdık…

FOX TV yeni dizileriyle ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor! Yeni sezon için FOX TV’de yayınlanması kesinleşen dizi Kırık Ayna dizisi oldu. TMC Film yapımcılığındaki Kırık Ayna dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in yer alacağı iddia ediliyor. Cast çalışmaları halen devam eden Kırık Ayna dizisinin oyuncu kadrosuna ilişkin birtakım iddialar da var! Peki Kırık Ayna dizisiyle ismi geçen ünlü oyuncular kim? Kırık Ayna dizisinin konusu ne olacak?

Kırık Ayna dizisi yeni sezonda FOX TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Reytingi bol bir dizi olması beklenen yeni yapımda yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturması bekleniyor. Oyuncu kadrosuyla ilgili halen görüşmeler sürdüren TMC Yapım, Kırık Ayna dizisinin başrol oyuncusu olarak Pınar Deniz ile anlaştı! Pınar Deniz, Kırık Ayna dizisinin başrol oyuncusu olarak yeni sezonda seyircilere merhaba diyecek. Yıldızını Vatanım Sensin dizisiyle parlatan Pınar Deniz, ilk kez bir dizide başrol olacak! Kırık Ayna dizisinin diğer oyuncuları henüz kesinleşmedi ancak birçok ünlü oyuncunun yeni diziyle ismi anılıyor.

TMC Film’in FOX için hazırladığı “Kırık Ayna” dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak “Cennet’in Gözyaşları” dizisinde başrol oynayan Almila Ada da katılmış. Pınar Deniz ve Hatice Aslan da iddialı dizinin el sıkışılan oyuncuları arasında.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı