Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı Eylül’ün Anne Acısı

Dizi Haberleri

28 Mart 2017 Salı 00:23:56

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:54:11

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı Eylül’ün Anne Acısı

Kırgın Çiçekler’de, veliahtım dediği oğlunu almak için eve gelen Kemal, Mesude ile birbirine girdiği esnada, Mesude’yi bıçakla yaralar ve evden kaçacak bir yol bulur.

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı Mesude Ölümle Savaşıyor

Bu esnada evde yaşanan bağırış çağırışı duyan komşular, kapının önüne gelip Mesude’nin iyi olup olmadığını öğrenmeye çalışır ancak bir yanıt alamazlar.

Bunun üstüne, komşular polise haber verir. Olaydan bir şekilde haberdar olan Serkan ise, hemen Eylül’e ulaşır ve Mesude’nin durumu hakkında bilgilendirir.

Güney’in mirastan payına düşeni almak için annesine açtığı davayı öğrenmesi sonrasında bunun sorumlusu olarak Songül’ü görüp, onu suçlayacaktır.

Songül ise bu davadan habersiz, Güney ile tartışır. Diğer yandan Zehra ise bebeği aldırma kararı aldığını açıklar ve bu kozu Sadullah’ı dize getirmek için kullanır.

Sadullah ise, Zehra’nın bebeği aldırmaması için her şeyi yapmaya hazırdır ve ne isterse kabul eder, hatta Songül’ün hakkının da olduğu evi Zehra’nın üstüne yapmayı bile.

Mesude için ise hastane koridorlarında endişeli ve üzgün bekleyiş devam etmektedir. Mesude durumunun ağırlaşması ile Eylül, annesini kaybetme korkusunu yaşar.

Kırgın Çiçekler 78.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı