Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırgın Çiçekler 71.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 13 Şubat

Dizi Haberleri

6 Şubat 2017 Pazartesi 19:04:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:29:53

Kırgın Çiçekler 71.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 13 Şubat

Kırgın Çiçekler yayınlanan 70. bölümünde Kemal, Eylül’ü kaçırmış ve kimsenin bilmediği bir yere kapatmıştır, Eylül ise kaçmanın bir yolunu aramaktadır. Kırgın Çiçekler’in son bölümün ardından yeni bölüme ait Kırgın Çiçekler 71. Bölüm fragmanı da yayınlandı.

Kırgın Çiçekler 71.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 13 Şubat

Kırgın Çiçekler ‘de kaçırılan Eylül, kendisine takıntılı olan üvey babası tarafından ıssız bir yerde, hazırladığı oda da demir parmakların arkasına kapatılıyor.

Zorla yazdırdığı mektupta da Atakan ile kaçtığını ifade ettiren Kemal, bu mektubun kızların eline ulaşmasını sağlamış, kızlar da gerçekten kaçtığını düşünmüştür.

Feride ise bu durum sonrasında Eylül’ün bulunması için polisle irtibata geçmiş, Eylül’ün bulunması için arama çalışmaları başlatmıştır.

Sadullah da, Songül’ü odasına kapatmıştır, diğer yandan da Zehra, Songül’ün okulunu değiştirmek için baskı uygulamaktadır.

Mert’in annesi de davadan vazgeçmesi için Meral’e rüşvet teklif etmiştir. Kemal, planının bozulmaması içinde Mesude’nin şüphelenme ihtimaline karşı onu kimsenin bilmediği bir bakım evine yatırır.

Kırgın Çiçekler 71.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı