Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kırgın Çiçekler 69.Bölüm Fragmanı Kemal Atakan ve Eylüle saldırır

Dizi Haberleri

23 Ocak 2017 Pazartesi 22:40:49

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:04:23

Kırgın Çiçekler 69.Bölüm Fragmanı Kemal Atakan ve Eylüle saldırır

Kırgın Çiçekler son bölümüne Kemal’in sinsi planları damga vuruyor. Diğer yandan Serkan gerçekleri öğreniyor. Kırgın Çiçekler 69.Bölüm Fragmanı meraklanma beklenmeye başlamışken, kızlar köşeye sıkışmıştır.

Kırgın Çiçekler 69.Bölüm Fragmanı Kemal Eylül'ün peşinde

Defne, Nazan onu yetimhaneye bırakınca, kızların odasında sinir krizi geçirir. Son yayınlanan bölüm olan Kırgın Çiçekler 68.bölüm de, Defne Nazan’a olan kızgınlığının acısını çıkartmanın bir yolunu bulur.

Serkan’a da gerçekleri anlatarak, Nazan’ın anneleri olmadığını söyleyen Defne, Serkan’ın yıkılmasına neden olur. Annesi sandığı Nazan’ın karşısına dikilen Serkan, hesap sorarken, annesinin kim olduğunu da öğrenmeye çalışır.

Sadullah’ın evlilik kutlamasında, birbirinden haz etmeyen Zehra ve Songül’ün arasında da gerginlik yaşanmaktadır.

Kemal ise sapkın bir şekilde peşinde olduğu Eylül’ü alıp evi götürmeye çalışır. Eylül’ün annesi Mesude’nin yatalak olması sonrası onun yasal haklarını üzerine devralan Kemal bu durumu fırsat bilerek, yetimhaneye gelir ve Eylül’ü alıp eve götürmeyi ister.

Feride ve kızlar, Kemal’in bu hamlesi sonrası korkuya kapılırlar. Eylül’de, Kemal’le eve dönmemek için bir yol bulmaya çalışır.

Kırgın Çiçekler 69.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı