Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç’un Yeni Görüntüsü Hayranlarını Şok Etti!

Magazin

1 Temmuz 2018 Pazar 09:55:04

Kiralık Aşk’ın Ömer’i Barış Arduç’un Yeni Görüntüsü Hayranlarını Şok Etti!

Bir dönem Star Tv’de yayınlanan ve biten Kiralık Aşk dizisinde Elçin Sangu ile başrolü paylaşan Barış Arduç tatilini sürdürüyor! Yazın keyfini Marmaris’te çıkaran Kiralık Aşk’ın Ömer’i, yakışıklı oyuncu Barış Arduç aldığı kilolarla şok etti. Eski fit görüntüsünden biraz uzaklaşsa da yakışıklılığından ödün vermeyen Barış Arduç, tatiline sevgilisi Gupse Özay’sız başladı. Bu da Gupse Özay’la Barış Arduç ayrıldı mı? dedikodularına neden oldu.

Milliyet Gazetesinde yer alan habere göre Gupse Özay’sız tatilini Marmaris Bozburun açıklarında sürdüren Barış Arduç’un aldığı kilolar ile dizide de görülen kolundaki dövmeleri dikkatleri çekti.

Barış Arduç ilk olarak Fox tv ekranlarında yayınlanan Dinle Sevgili dizisinde Hakan rolüyle ekranlarda yer almıştı. Ardından Küçük Hanımefendi ve Pis Yedili dizilerinin yanı sıra Benim İçin Üzülme’de Ahmet karakteriyle ünlenen Barış Arduç, Kiralık Aşk dizisiyle genç kızların sevgilisi haline gelmişti. Yakışıklı oyuncu tatilin ardından yeni sezonda yeni bir diziyle ekranlara dönebilir…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı