Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kiralık Aşk’ın final bölümü olan 69.bölümün konusu belli oldu

Dizi Haberleri

19 Ocak 2017 Perşembe 10:35:24

Kiralık Aşk’ın final bölümü olan 69.bölümün konusu belli oldu

Yayınlandığı ilk zamanlar uzun bir süre Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Kiralık Aşk’da veda için geri sayım başladı.

Kiralık Aşk'ın final bölümü olan 69.bölümün konusu belli oldu

Ekranların en çok sevilen dizilerinden olan, Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisinin finaline yalnızca 1 gün kaldı.

20 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan 69. bölümü ile ekranlara veda edecek olan Kiralık Aşk’ın final bölümünde neler yaşanacağının özeti, yani son bölümün konusu da belli oldu.

Final bölümünde neler olacak, işte 69. bölümün özeti:

Ömer, kendini Türkan’a anlatmak ve mutluluğa vize almak için yola çıkıyor. Bu yol; duygu dolu, göz yaşartıcı bir yere varıyor. Defne hamile olduğunu söyleyecek Ömer’e. Ama nasıl? Ömer’in tepkisi görülmeye değer!

Külkedisi masalı biterken, Defne gerçekten külkedisi oluyor. Defne’nin prenses, Ömer’in prens olduğu gerçek bir peri masalı izliyoruz.

Ve zaman akıyor, hamilelik halleriyle, çocuklarıyla, etraflarında toplanan sevgiyle Defne ve Ömer’in mutluluklarına doyuyoruz. Aşk kazanıyor ve Ömer’le Defne hak ettikleri her şeyi nihayet yaşıyorlar.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği dizinin senaryosunu Meriç Acemi yazdığı Kiralık Aşk 69. bölümü ile ekranlara 20 Ocak’da veda edecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı