Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı, 13 ocak cuma

Dizi Haberleri

6 Ocak 2017 Cuma 21:55:34

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:43:16

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı, 13 ocak cuma

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 6 ocak tarihinde yayınlanacak olan yeni bölümü var mı? Neden yayınlanmıyor, yoksa bitti mi ne zaman yayınlanacak?

kiralık aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandımı 6 ocak neden yok

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık aşk bugün yani 6 ocak var mı yok mu? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak yoksa dizi bitti mi soruları dizi fanlarının kafasını kurcalıyor. Kiralık Aşk dizisi yakın zamanda final yapacağı içinde bu soruları haklı olarak soran dizi izleyicileri için iyi ve kötü haberlerimiz var.

Dizinin sıkı takipçilerinin de bildiği gibi Kiralık Aşk yapımcısı dizinin ilerleyen haftalarda final yapacağını duyurmuştu ancak bugün yayınlanmama nedeni erken final yapmış olması değil.

Yeni yıl nedeni ile 1 haftalık araya giren dizilerden biri de Star Tv’nin romantik komedi dizisi Kiralık Aşk oldu. Yeni yıl sonrası 1 haftalık tatile girileceği için son bölümün bitişi ile birlikte yeni bölüm olan kiralık aşk 68.bölüm fragmanı da yayınlanmamıştı.

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümü olan Kiralık Aşk 68.Bölümü ile 13 Ocak Cuma Günü Star Tv ekranlarında olacak.

Yayınlanan son bölümün finalinde, Ömer ve Defne, yeni yıla birlikte girmenin mutluluğunu başkalarıyla da paylaşıyorlar. İhtiyacı olanları mutlu etmek gibi bir hediye veriyorlar kendilerine.

Defne’yi bulutların üzerine çıkaracak bir sürpriz yapıldı. Her şeyi hikayenin ta başına döndürecek bir sürpriz. Bunu Ömer’den başkası düşünemezdi.

Kiralık Aşk 68.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı