Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kim Milyonler Olmak İster yarışmasında hüzünlü başlangıç mutlu son

Televizyon

21 Aralık 2017 Perşembe 16:51:59

Kim Milyonler Olmak İster yarışmasında hüzünlü başlangıç mutlu son

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına son katılan Hanife Güneş’in açıklamaları seyircileri derinden üzdü.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına her geçen gün ilgi daha fazla artıyor ve Türk halkının bu ve buna benzer bilgi programlarına daha fazla değer vermeye başladığı biliniyor. Birçok ihtiyaç sahibi bilgili insanın binlerce lira kazanmasını sağlayan bu ve buna benzer programların diğer Ortadoğu ülkelerine oranla Türkiye’de daha fazla ön planda olduğu da biliniyor.

Programın son 2-3 haftadan bu yana katılan yarışmacıların tavırları ve durumları dikkat çekerken, en son tıp öğrencisi bir gencin tavırları ve söyledikleri dikkat çekmişti. Dün akşam yayınlanan bölümde ise Edirne’nin Kocahıdır köyünden programa katılan Hanife Güneş kendisinin parası olmadığından göz doktoruna gidemediğini ve yeni gözlük alamadığını, bundan dolayı arkadaşının gözlüğünü ödünç alarak programa katıldığını açıkladı. Bu ifadelerin ardından birçok seyirci stüdyoda gözyaşlarına boğulurken Murat Yıldırım’ın da durum karşısında ne yapacağını şaşırdığı göze çarptı.

Umreye Gidecek, Eşini Yemeğe Götürecek

Jokerlerinin tamamını kullanarak 8. soruya kadar gelen ve 30.000 TL çeki alarak yarışmadan çekilen Hanife Güneş, para ile eşini yemeğe götürecek olduğunu ve umreye gidecek olduğunu açıkladı. Gözlük konusunda herhangi bir açıklama ise yapmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı