Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kim Milyoner Olmak İster’de koltuk Murat Yıldırım’ın oldu

Televizyon

11 Ocak 2017 Çarşamba 14:43:25

Son Güncelleme: 11/01/2017 14:49:44

Kim Milyoner Olmak İster’de koltuk Murat Yıldırım’ın oldu

Kim 500 Milyar ister? adı ile yayın hayatına başlayan, 6 sıfırın Türk Lirasından atılmasının ardından Kim Milyoner Olmak ister olarak adı değişen programda önemli bir değişiklik yaşandı.

Kim Milyoner Olmak İster'de koltuk Murat Yıldırım'ın oldu

Atv ekranlarının çok kazandıran bilgi yarışması programı olan Kim Milyoner olmak ister’de önemli bir değişiklik gerçekleşti.

İlk olarak Kenan Işık’ın sunumu ile izleyiciler ile buluşan bilgi yarışması programı uzun yıllar kendisinin sunuculuğunda devam etmiş, ekranlara damgasını vurmuştu.

Işık’ın talihsiz bir şekilde beyin kanaması geçirmesi sonrası Atv sunuculuğu başarılı sinema ve dizi oyuncusu Selçuk Yöntem’e emanet etmişti.

2014 yılından bu yana sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster’de ani bir görev değişimi yaşandı ve koltuğunu bıraktı. Henüz neden bu şekilde ani bir değişim yaşandığı ise bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz haftalarda başlayan TRT 1’in Son Destan dizisinde rol alıyor olmasınında bu değişimde payı bulunuyor olabilir.

Programın sunuculuğu ise geçtiğimiz günlerde Fas’lı güzel İmane ile hayatını birleştiren dizi ve sinema oyuncusu Murat Yıldırım’a devredildi.

Murat Yıldırım’da instagram hesabından, gazetede bu konuda çıkan haberin resmini paylaşarak bu değişikliği doğruladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı