Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kim Milyoner Olmak İster Başvuruları nasıl yapılır? ATV

Televizyon

4 Temmuz 2018 Çarşamba 17:52:38

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:53:51

Kim Milyoner Olmak İster Başvuruları nasıl yapılır? ATV

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster başvuruları nasıl yapılır? ATV’nin en çok izlenen programı Kim Milyoner Olmak İster Murat Yıldırım’ın sunumuyla ekranlara geliyor. Peki programa başvuru nasıl yapılır, Başvuru şartları neler? Sizler için Kim Milyoner Olmak İster tüm başvuru şartlarını araştırdık.

Murat Yıldırım sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster programına başvurular nasıl yapılır? 2018 yılında yeni yarışmacılarla devam eden programda başvuru yapmak artık oldukça basit. Hemen Kim Milyoner Olmak İster başvuru formunu doldurarak programa başvuru yapabilirsiniz!

Kim Milyoner Olmak İster programına nasıl başvuru yapabilirim?

ATV ekranlarında yayınlanan programa başvuru yapmak oldukça basit. ATV web sitesinde yer alan “Kim Milyoner Olmak İster” sekmesine tıklayarak başvuru formunu doldurarak işlemleri yapabilirsiniz. atv.com.tr/milyoner/form adresinden başvurunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Kim Milyoner OLmak İster programı Telefon numarası var mı?

Programa başvuru yaptıysanız sonuçlar sabah gazetesinde hergün yayınlanmaktadır. Ancak akıllara Kim Milyoner Olmak İster programı telefon numarası ve iletişim bilgilerini isteyenler için numara 444 88 81 numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster programına başvuru sonrası neler yapmalıyım?

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma formatlarından biri lan Kim Milyoner Olmak İster programına şu anda 2.5 milyon aday yarışmacı olmak için başvurdu. Bu sebeple sıranın ne zaman geleceği belli olmuyor. Ancak programa ne zaman katılıp, ne zaman katılmayacağınız sizin yazdıklarına bağlı. Programa neden katılmak istediğinizi, kazandığınız parayla ne yapmak istediğinizi ve hayallerinizi güzelce yazarsanız sıra er ya da geç size gelecektir. Programa katıldım para mı ne zaman alırım diyenler ise 9 ay içinde kanal ödeme yapmak zorunda olduğunu unutmayın.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonucunu Öğrenmek için TIKLAYINIZ

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı