Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kibariye Konserde İzleyenleriyle Dertleşti: “Boşanmıyorum”

Magazin

6 Ağustos 2018 Pazartesi 11:07:57

Kibariye Konserde İzleyenleriyle Dertleşti: “Boşanmıyorum”

Kırşehir’de düzenlenen Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali’ne katılan Kibariye, şarkılarıyla izleyenleri coştururken ara ara özel hayatıyla ilgili de konuştu! İzleyicilerle dertleşen Kibariye, son dönemde kendisi hakkında çıkan “Boşanıyor!” haberlerini yalanladı! Eşi Ali Kuçükbalçık’la birlikte festival alanına gelen Kibariye, ihanetlere rağmen boşanmayacağını açıkladı!

Kibariye’nin başı son dönemde ihanet iddialarıyla ağrıyor! Uzun süredir eşi Ali Küçükbalçık ile evliliği devam eden, ancak son günlerde medyada çıkan “ihanet” haberleriyle bitme noktasına gelmişti! Kibariye önceki gün Kırşehir’de düzenlenen Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali’ne olay görüntülerle gündemden düşmeyen eşi Ali Küçükbalçık ile birlikte katıldı. Konser arası ve şarkılarına başlamadan önce izleyicileriyle dertleşen Kibariye çıkan haberlere “Ben onurlu, şerefli bir kadınım!” diyerek tepki gösterdi.

Son günlerde basında yer alan “Kibariye’nin annesi boşanmasını istiyor!” haberlerine de yalanlama getiren ünlü şarkıcı Kibariye, annesinin de yuvasının dağılmasını istemeyeceğini ve boşanırsa en çok annesinin üzüleceğini dile getirerek boşanmayacağını açıkladı! Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın kendisini sahneye kadar getirmesi ve eşlik etmesi dikkatlerden kaçmadı!

KİBARİYE İHANETE UĞRADI MI?

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın bir başka sarışın kadınla samimi görüntüleri ortaya çıkmıştı! Ali Küçükbalçık’ın sarışın kadınla çok yakınlaştığı görüntülerin yayılmasının ardından Kibariye ihanete mi uğradı? Soruları sorulmaya başlamıştı! Kibariye kesin bir tavırla eşi Ali Küçükbalçık’tan ayrılmayacağını dünki konserinde açıkladı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı