Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin Yeni Oyuncusu Caner Nalbantoğlu Kimdir?

Özel Haber

25 Temmuz 2018 Çarşamba 19:59:51

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin Yeni Oyuncusu Caner Nalbantoğlu Kimdir?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’e Sürpriz bir oyuncu dahil oldu! Gelecek sezon Show TV ekranlarına damgasını vurması beklenen Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yakışıklı oyuncusu Caner Nalbantoğlu kimdir? Best Model yarışmasında aldığı üçüncülük ile hafızalara kazınan Caner Nalbantoğlu yeni sezonda Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde yer alacak. Biz de Caner Nalbantoğlu kimdir, nerelidir, yaşı kaç? Sorularını yanıtlayacak şekilde Caner Nalbantoğlu biyografisini sizler için hazırladık…

Show TV ekranlarının yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’e sürpriz bir oyuncu dahil oldu! Oyuncu kadrosunu her geçen gün daha da güçlendiren Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Caner Nalbantoğlu’nu izleyeceğiz. Peki Caner Nalbantoğlu kimdir? Yakışıklılığıyla dikkat çeken Caner Nalbantoğlu kaç yaşında, nerelidir? Caner Nalbantoğlu boyu, kilosu, instagram hesabı nedir?

Caner Nalbantoğlu’nu ilk olarak 2013’te Best Model of Turkey yarışmasında aldığı 3.lük ile tanıdık. Türkiye’nin en yakışıklı üçüncü erkeği seçilen Caner Nalbantoğlu, geçtiğimiz yıllarda bıçaklanma olayıyla da gündemde yer almıştı. Bıçaklı saldırıya uğradığı çalkantılı dönemlerini geride bırakan Caner Nalbantoğlu şimdi de oyunculuk serüvenine başlayacak! Caner Nalbantoğlu’nu önümüzdeki sezon Show TV’nin yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’te izleyeceğiz.

CANER NALBANTOĞLU KİMDİR?

Instagram hesabı: nalbantoglucaner  olan yakışıklı isim ilk olarak 2013’te Best Model yarışmasında aldığı 3.lükle dikkatleri çekmeyi başardı. Basketbol geçmişi de olan ve parkelerde rüzgar gibi esen Caner Nalbantoğlu şimdi de oyunculuk için kolları sıvadı. Caner Nalbantoğlu yeni dizi ve filmlerde rol alabilmek adına ilk tecrübesini önümüzdeki sezon yaşayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı