Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinin Yeni Oyuncusu Belli Oldu!

Dizi Haberleri

23 Temmuz 2018 Pazartesi 23:05:14

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinin Yeni Oyuncusu Belli Oldu!

Show TV ekranlarında yeni yayınlanacak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin yeni oyuncusu belli oldu! Yeni sezona damga vuracak bir dizi projesi olması beklenen Keşke Hiç Büyümeseydik, yeni sezon öncesi oyuncu kadrosunu güçlendirmeyi sürdürüyor. Diziye daha önceden Burcu Kara, Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç katılmıştı. Yeni sezonda ses getirmesi beklenen diziye katılan son isim Caner Nalbantoğlu oldu.

Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin cast çalışmaları sürüyor! Yeni sezon öncesi yayın hayatına başlamadan oyuncu kadrosunu güçlendiren diziye son olarak parkelerden tanıdığımız bir isim, profesyonel basketbolcu Caner Nalbantoğlu’da katıldı! Show TV’ye gelecek sezon damga vuran diziler arasında yer almak isteyen Keşke Hiç Büyümeseydik güçlü bir oyuncu kadrosuya geliyor!

Mint Yapım yapımcılığında hazırlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında olacak, dizinin cast çalışmaları sürerken yakın zamanda çekimlere başlanacağı öğrenildi. Diziye daha önceden Burcu Kara, Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç gibi deneyimli oyuncular katılmıştı. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ilk bölümü için kesin bir tarih henüz yok.

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK DİZİSİNE YENİ OYUNCULAR EKLENECEK Mİ?

Dizinin cast çalışmaları halen sürüyor. Yeni sezona kısa bir süre kala çekimlerin başlamasına da çok az kaldı. Bu sürede Keşke Hiç Büyümeseydik dizisine yeni isimlerin katılması da gündemde! Yeni sezona damga vurmak isteyen diziye son katılan isim Caner Nalbantoğlu, basketbolcu geçmişiyle birlikte şimdi de televizyonda seyirci karşısında hünerlerini sergileyecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı