Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kerimcan Durmaz’dan Hande Erçel’e “Bazlama” Benzetmesi!

Magazin

9 Ağustos 2018 Perşembe 11:26:34

Kerimcan Durmaz’dan Hande Erçel’e “Bazlama” Benzetmesi!

Ünlü DJ Kerimcan Durmaz, Hande Erçel’e sert bir söylemde bulundu! Durmaz, Erçel için “Bazlama” benzetmesini kullandı! Hande Erçel’in Yüz tipiyle dalga geçen Kerimcan Durmaz, sosyal medyada düzmece temsili videolar paylaşan Burak Altundağ’ın Hande Erçel paylaşımına olay bir yorum yaptı! 

Sosyal medya fenomeni ünlü DJ Kerimcan Durmaz, Instagram’da temsili videolarla binlerce takipçisi bulunan Burak Altundağ’ın paylaştığı “İngilizce konuşan Hande Erçel” videosuna olay bir yorum yazdı! Durmaz, Murat Dalkılıç’la aşk yaşayan güzel oyuncu Hande Erçel için “Bazlama” tabirini kullandı! Hande Erçel Kerimcan Durmaz’a bir şey dedi mi?

Kerimcan Durmaz, instagram da Burak Altundağ’ın paylaşımının altına “Ay gerçekten kusucam artık bu bazlamadan” yorumunu attı! Olay yorumun ardından Kerimcan Durmaz – Hande Erçel savaşı başladı! Şu ana kadar Hande Erçel’den Kerimcan Durmaz’a bir cevap gelmedi! Hande Erçel’in sert bir tepki göstermesi bekleniyor!

KERİMCAN DURMAZ’A TAKİPÇİLERDEN SERT YANIT!

Murat Dalkılıç’la aşk yaşayan güzel oyuncu Hande Erçel’in takipçileri ve hayranları Kerimcan Durmaz’ın “Bazlama” yorumu sonrası tepki mesajı yağdırdı! Kerimcan Durmaz, bu yorumun ardından çok sert tepki gördü!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı