Ekranlarda son olarak Sen Çal Kapımı isimli diziyle yer alan Kerem Bürsin, sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ile çok ilgi topladı.

Yer aldığı diziler tüm dünyada izleyiciyle buluşan Bürsin, pek çok ülkede hayran kitlesine sahip. İspanya'nın başkenti Madrid’de düzenlenen bir tanıtıma katılan Bürsin orada dünyaca ünlü İspanyol oyuncu Alvaro Morte ile bir araya geldi. La Casa de Papel dizisinde Profesör rolünü canlandıran Alvaro Morte ile paylaştığı fotoğraf sevenleri tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Kerem Bürsin aynı zamanda yer aldığı etkinlikte İspanyol basınının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bürsin, ayrıca İspanya'da yer alacağı bazı projeler olabileceği müjdesini verdi.

Kerem Bürsin'in İspanya Projesi

Hadise ve Hakim Ziyech sevgili mi? Hadise ve Hakim Ziyech sevgili mi?

İspanya Madrid’de Olyverse isimli bir NFT projesi için yapılan organizasyona katılan Kerem Bürsin, İspanyol basını tarafından büyük ilgi gördü. Organizasyonda ise Bürsin, önemli açıklamalarda bulundu. Türk dizilerinin dünyada çok güzel tepkiler aldığını ve bu durumun kültürel devrim olarak adlandırılabileceğini belirtti. Ayrıca Bürsin, dünyanın dört bir yanından insanlara bu yolla ülkemizi, kültürümüzü ve insanlarımızı anlatabildiğimizi ve bu durumun çok güzel bir şey olduğunu söyledi. Kendisine gelen tepkilerin de oldukça hoş olduğunu aktardı. 

Türk dizilerinin İspanya ve İtalya'da da sevildiğini ve bu nedenle de kendisinin ortak bir projede yer alacağını söyledi. Bunun ardından oyuncunun yer alacağı projenin detayları sevenleri tarafından merakla beklenmeye başlandı. Ancak Bürsin, İspanya'da ciddi bir işte yer alabilmek için öncelikle dili öğrenmesi gerektiğini söyledi fakat bu eksikliğe rağmen güzel şeyler yaşanabileceğinin sinyallerini verdi. Kerem Bürsin ülkede çok tanınır olduğu için Madrid'i sadece sabahın erken saatlerinde gezebildiğini belirtmiştir. Bu nedenle yer alacağı projede de hayranlarının oyuncuya önemli katkısı olacaktır.

Kerem Bürsin Kimdir?

Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Çocukluğunda pek çok ülkede yaşama imkânı elde eden Bürsin, 12 yaşında ailesiyle birlikte ABD'de yaşamaya başlamıştır. Lise hayatında arkadaşlarıyla birlikte kurduğu müzik grubu ile birlikte Teksas'ta pek çok konser vermiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra da Boston Emerson College'da Pazarlama İletişimi bölümüyle eğitim hayatına devam etmiştir. Üniversite eğitimi boyunca da çeşitli film ve tiyatrolarda rol almıştır. Üstlendiği rollerden elde ettiği başarı Bürsin'i Los Angeles'ta oyunculuk eğitimi almaya yönlendirmiştir. 

Carolyn Pickman ve Eric Morris'ten oyunculuk eğitimi alarak yeteneklerini daha çok geliştirmiştir. Türkiye'de kuzeninin düğününe geldiğinde tanıştığı Gaye Sökmen, Bürsin'i Türk dizi sektörüne kazandırmıştır. Türkiye'de oynadığı ilk dizi olan Güneşi Beklerken ile çok önemli bir başarı elde etmiştir. 2013 yılında yayınlanan dizide yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciler tarafından yeteneği fark edilmiştir. Dizi oyunculuğunun ardından ise 2014 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Unutursam Fısılda filminde yer almıştır. Bu filmde de Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Hümeyra gibi ünlü oyuncularla birlikte başrolü paylaşmıştır. 
Yer aldığı her işte adından sıkça söz ettirmiştir. Bu Şehir Arkandan Gelecek, Yaşayamayanlar, Muhteşem İkili, Bürsin'in rol aldığı diğer televizyon dizileri olmuştur. Oyuncu ayrıca Aynen Aynen isimli bir dijital platform dizisinde de başrolü canlandırmış. Mini dizi şeklinde yayınlanan dizi, oyuncunun hayranları için yenilik niteliğinde olmuştu. Kerem Bürsin, son olarak ise ekranlarda Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisiyle karşımıza çıkmıştı. Oyuncu aynı zamanda özel hayatıyla da gündeme gelmektedir. Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Hande Erçel ile ilişkileri gündemde uzun süre yer aldı.