Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kerem Bürsin, Ayşegül Aldinç’in oğlunu oynayacak

Film Haberleri

8 Ocak 2017 Pazar 21:59:16

Son Güncelleme: 08/01/2017 21:59:24

Kerem Bürsin, Ayşegül Aldinç’in oğlunu oynayacak

Ünlü şarkıcı Ayşegül Aldinç’in yeni bir film için hazırlandığı müjdesi geldi. 2000 yılından bu yana beyaz perde de boy göstermeyen Aldinç ile dizide rol alacak isim yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin.

Kerem Bürsin, Ayşegül Aldinç'in oğlunu oynayacak

En son 2000 yılında “Hayal Kurma Oyunları” adlı sinema filminde yer alan ve televizyon dizisi olarak da Show Tv’nin Pis Yedili dizisinde boy gösteren Ayşegül Aldinç, 17 yıl sonra beyaz perdeye dönüyor.

Son dönemlerin aranan ismi haline gelen ve geçtiğimiz hafta Atv’de başlayan “Bu Şehir Arkandan” gelecek dizisi ile televizyon ekranlarına geri dönen Bürsin, film’de Ayşegül Aldinç ile başrolde yer alan diğer isim olacak.

Kariyerinde 5 sinema filminde rol alan Bürsin’in, bu filmografisinde yalnızca 2014 yılında yer aldığı proje yerli bir proje idi.

Bu vesile ile 2. yerli film çalışması olacak bu film aynı zamanda 3 yıl sonra Bürsin’in de beyaz perdeye dönmesini sağlamış olacak.

İkilinin birlikte rol alacağı sinema filmi için iddialar, Bürsin’in, Ayşegül Aldinç’in oğlunu oynayacağı yönünde. Film ile ilgili henüz bilinenler yalnız bununla sınırlı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı