Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kerem Alışık, Sevda’nın Bahçesi kadrosuna katıldı

Dizi Haberleri

7 Eylül 2017 Perşembe 18:15:11

Kerem Alışık, Sevda’nın Bahçesi kadrosuna katıldı

Son olarak rol aldığı Kara Sevda dizisinde ustalığını konuşturan Kerem Alışık, geçtiğimiz günlerde çekimleri sona eren, 2018 yılında vizyona girecek olan Arif V 216’nın kadrosunda yer alıyor.

Kerem Alışık, Sevda'nın Bahçesi kadrosuna katıldı

Bir kaç hafta önce Fox ekranlarında yayınlanacak olan Yalnızlar Rıhtımı dizisi için, Hamdi Alkan ve dizide yer alacak bazı isimler ile bir araya gelen Kerem Alışık, o teklifi geri çevirmişti.

Tiyatro çalışmaları nedeni ile Yalnızlar Rıhtımı teklifini geri çevirmek zorunda kalan usta oyuncu, Sibel Can ve Emre Kınay’ı yıllar sonra tekrar bir araya getiren Sevda’nın Bahçesi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Birol Güven’in senaryosunu kaleme aldığı, Emir Khalilzadeh’in yönettiği Sevda’nın Bahçesi dizisinde Sibel Can ve Emre Kınay dışında, Alina Boz, Baran Bölükbaşı ve Begüm Kütük gibi isimlerde yer alıyor.

SEVDANIN BAHÇESİ HİKAYE

Levent ve Sevda büyük bir aşkla evlenmiş ancak 18 yıl önce boşanmışlardır. Her zaman daha fazlasını isteyen Levent’e Sevda ile birlikte kurdukları bu mutlu ama küçük hayat yetmemiştir. Kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Sevda, Levent’in ondan ayrılmak istediği gün hamile olduğu haberini heyecanla vermek isterken, ayrılık teklifiyle yıkılır ve Levent’e hamile olduğunu söylemez. Levent, şuan da Defne adında bir kızı olduğundan bile habersizdir. Kader bir gün Levent ve Sevda’yı bir araya getirir. Sevda her şeyden habersiz, Levent ve eşi Aylin’in hayatına girer. Aylin’in Levent’in yeni karısı olduğundan habersiz olan Sevda, gerçeği öğrendiğinde ise vazgeçmek için çok geçtir.

Yıllar sonra karşısında Sevda’yı görünce kafası karışan Levent’i zor günler beklemektedir. Levent ve Sevda yıllar sonra bir araya gelince, ikisinin de hayatı alt üst olur. Yıllardır gizli kalmış sırlar ve yalanlar bu yarım kalmış büyük aşkın önüne geçebilecek midir?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı