Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan İmirzalıoğlu’ndan şehit ailelerine büyük destek

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 11:46:24

Kenan İmirzalıoğlu’ndan şehit ailelerine büyük destek

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, vefakarlığı ve cömertliği ile takdir toplamaya devam ediyor. Gizlilikle yürüttüğü, duyurmadığı yardımlarına da yenilerini eklemeye devam ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan şehit ailelerine büyük destek

Sinem Kobal ile Dünya evine girdikten sonra köşesine çekilen, bir süre herhangi bir projede yer almayacağını belirten yakışıklı oyuncu eğitim ve yardıma muhtaç insanlara yaptığı yardımları sürdürmeye devam ediyor.

Vatan uğruna hayatını kaybederek şehit olan, eğitim hizmetinde eksiklik çeken ve yoksul insanlara gizlice yaptığı yardımlar ile takdir toplayan Kenan İmirzalıoğlu önemli bir yardım da daha bulundu.

Cömert oyuncunun, Cihangir’de 2 dairesinin aylık toplam geliri 40 bin liranın üzerinde olan gayrımenkullerinin, aylık kira gelirlerini ömür boyu iki şehit ailesine bağışladığı öğrenildi.

Daha öncede bir okula kütüphane yaptırarak eğitime de destek veren İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl Marmaris’te de kurban kestirerek ihtiyaç sahiplerine dağıttırmıştı.

Şehit aileleri için düzenlenen mitinglerde boy gösteren ve bu konuda ki hassasiyeti ile tanınan İmirzalıoğlu, şehit ailelerine yardım için önemli bir destek de daha bulundu.

Cihangir’de bulunan 2 adet aylık kirası 5 bin dolar (20 bin lira) ile 6 bin dolar (23 bin lira) olan dairelerinin kira gelirini ömür boyu olacak şekilde 2 şehit ailesine bağışladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı