Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan İmirzalıoğlu Televizyona Dönüyor! FOX’tan İmirzalıoğlu’na Teklif

Özel Haber

21 Temmuz 2018 Cumartesi 16:20:04

Son Güncelleme: 21/07/2018 16:30:04

Kenan İmirzalıoğlu Televizyona Dönüyor! FOX’tan İmirzalıoğlu’na Teklif

Uzun zamandır ekranlarda görmeye hasret kaldığımız Kenan İmirzalıoğlu FOX TV’nin This is Us uyarlamasında yer alabilir! FOX TV’nin yeni sezondaki en büyük yapımları arasında yer alacak This is Us uyarlaması için Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürüldü! Peki Kenan İmirzalıoğlu This is Us uyarlamasında yer almayı kabul ederek tekrar seyirci karşısına çıkacak mı?

Medyapım tarafından hazırlanacak ve yeni sezonda FOX ekranlarında yer alacak This is Us uyarlaması için Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürüldü! Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun yazdığı This is Us uyarlaması için daha önce Songül Öden ve Birkan Sokullu ile anlaşmaya varılmıştı. Ortaya atılan iddiaya göre yapım ekibi tarafından yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’na da teklif götürüldü! Peki Kenan İmirzalıoğlu teklifi kabul etti mi? Kenan İmirzalıoğlu’nu Yeni sezonda FOX’ta izleyebilecek miyiz?

Olgun Toker, Birkan Sokullu, Elçin Afacan ve Songül Öden’in This is Us’un uyarlamasında yer alacağı kesinleşirken gözler artık Kenan İmirzalıoğlu’na çevrildi. Halit Ergenç’e daha önce götürülen teklifin Ergenç tarafından dinlenmek istiyorum diyerek reddedilmesinin ardından rol için tek aday Kenan İmirzalıoğlu olmuştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun teklifi kabul etmesi halinde yeni sezonda This is Us’un kadrosunda yer alacağı öğrenildi. Görüşmeler halen sürüyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU’NU GELECEK SEZON FOX EKRANLARINDA İZLEYECEĞİZ!

Medyapım ile Kenan İmirzalıoğlu arasında geçen ilk görüşmeler gayet olumlu geçerken This is Us’un yerli uyarlamasında İmirzalıoğlu’nun rol almasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Oyuncu kadrosuyla iddialı bir yapım olacağı sinyallerini veren uyarlama yapım gelecek sezona FOX ekranlarında damgasını vuracağa benziyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı