Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan Doğulu: Yılbaşında evde oturacak erkekler etek giysin!

Magazin

30 Aralık 2017 Cumartesi 22:13:20

Son Güncelleme: 30/12/2017 21:19:22

Kenan Doğulu: Yılbaşında evde oturacak erkekler etek giysin!

Kenan Doğulu, yılbaşını evde geçirecek olan erkeklere etek giymelerini önerdi, sosyal medyada tepki üzerine tepki çekti.

Sanat ve ünlü dünyasında son zamanlarda olağanüstü hadsizlikler yaşanıyor. Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Hande Yener-Seren Serengil, Demet Akalın ve Yeşim Salkım’ın söylemlerinin hemen ardından bugün YouTube kanalından kendisine sorulan sorulara yanıt veren ve yılbaşı özel için video yayınlayan 43 yaşındaki şarkıcı Kenan Doğulu tüm hayranlarını kızdırdı. Kendisine sorulan ”yılbaşında evde oturacak erkeklere ne giymelerini önerirsiniz?” sorusunun gelmesi üzerine ”yılbaşında evde oturacak olan erkek etek giysin, her zaman şık olmak gerekmiyor, rahat ve farklı kıyafetleri denesinler” diyerek skandal ifadelere imza attı.

”Spor Ayakkabı Şart”

Hemen ardından aynı şekilde spor ayakkabının şart olduğuna değinerek evde spor ayakkabı giyilmesini önerdi. Etek giysinler ifadesinin hemen ardından ”dans edilecek rahat kıyafetler şart” diyen Kenan Doğulu, bu açıklamalarından sonra başta YouTube üzerinden olmak üzere tüm sosyal medya sayfalarından tepki çekti.

Doğulu ile ilgili olarak bazı erkek kullanıcılar ”biz asgari ücret ile geçiniyoruz, yılbaşında dışarı parasızlık dolayısı ile çıkamıyoruz, ama zibidi olmadığımız için şükür ediyoruz” benzeri ifadeler kullanırken bazı kullanıcılar ise Kenan Doğulu’nun haddini fazlası ile aştığını belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı