Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan Doğulu: Bunu yapmadığım için çok pişmanım

Magazin

16 Aralık 2017 Cumartesi 13:02:51

Kenan Doğulu: Bunu yapmadığım için çok pişmanım

Kenan Doğulu

Kenan Doğulu, Marka Konferansının kapanışında konuştu. Yüzlerce katılımcı ile bir araya gelen Doğulu, açıklamalarında kendisinin yatırım açısından bir konuda çok fazla pişman olduğunu ve bundan dolayı büyük üzüntü duyduğunu ifade etti. Açıklamalarında kendisinin son dönemin en fazla dikkat çeken yatırımcı sanal para birimi olarak tanınan Bitcoin’e yatırım yapmamasından dolayı pişman olduğunu ifade eden Kenan Doğulu, bunun bir  espri olduğunu belirtti.

Kenan Doğulu, sosyal medyayı çok az kullandığını da ifade ederken bunun nedeni olarak sosyal medyada insanların samimi olmayan yakınlık davranışları göstermesine bağladı.

Bitcoin Nedir ve Kimler Satın Alabilir?

Kenan Doğulu’nun ve dünyada birçok ünlü ismin dile getirdiği Bitcoin özellikle son dönemin parlayan yıldızlarından birisi olarak biliniyor. Sanal para birimi olarak bilinen Bitcoin’in özellikle de çok yüksek karlılık marjı olması ve kısa süre içerisinde %1500 ve üzerinde kar kazanması dijital para biriminin çok daha fazla gündeme gelmesini sağladı. Bitcoin‘in herkes tarafından satın alınabilecek bir para birimi olduğu, ancak riskli sınıfta yer alan ve bir anda düşebilme riski olan bir para birimi olduğu biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı