Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kenan Doğulu Beren Saat’i Kiminle Aldattı?

Magazin

7 Temmuz 2018 Cumartesi 11:38:47

Kenan Doğulu Beren Saat’i Kiminle Aldattı?

Magazin kulislerini sallayan iddia. Kenan Doğulu, Beren Saat’i aldattı. Peki Kenan Doğulu Beren Saat’i kiminle aldattı. Magazin kulislerine gelen Beren Saat evi terk etti, Kenan Doğulu Beren Saat ayrlıyor açıklamarın nereden çıktığı belli oldu. İşte o iddialar.

Kenan Doğulu Beren Saat’i aldattı mı? Magazin kulislerinde günlerdir konuşulan “Beren Saat evi terk etti”, “Beren Saat ve Kenan Doğulu ayrılıyor” manşetlerinin nereden çıktığı ortaya çıktı. Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattğını ve bu sebeple ayrılıkları gündeme geldiği konuşuluyor. Peki böyle bir şey var mı?

Kenan Doğulu Beren Saat’i aldattı mı?

Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığı da tıpkı evi terk etme haberleri gibi nereden çıktığı bilinmiyor. Sosyal medya haberleri böyle bir şey olduğunu ve isimleri açıklayacaklarını duyursa da yazarlardan boşanma dahi olmayacak açıklamaları geliyor. Magazin yazarları Beren Saat ve Kenan Doğulu aşkının tam gaz devam ettiğini köşelerine taşıdılar.

Beren Saat ve Kenan Doğulu boşanacak mı?

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu’nun ayrılık kararı aldığı, Saat’in 5 gün önce evi terk ettiği iddia edildi. Çifte çok yakın bir isim ise ayrılık iddialarını yalanlayarak “Kenan ve Beren üç gün önce Bebek Festivali’ne katıldı. Evliliklerinde hiçbir sorun yok. Mutlular” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı