Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kayıtdışı başlama tarihi belli oldu! Kayıtdışı ne zaman başlayacak?

Dizi Haberleri

8 Eylül 2017 Cuma 16:48:48

Kayıtdışı başlama tarihi belli oldu! Kayıtdışı ne zaman başlayacak?

Fox Tv’nin yılın en iddialı dizileri arasında gösterilen, Erken Petekkaya’nın gizli bir istihbarat ajanını oynadığı Kayıtdışı dizisinin yayın tarihi belli oldu. Fox, iddialı dizisini Star Tv’nin beğenilen Söz dizisinin önüne sürdü.

Kayıtdışı başlama tarihi belli oldu! Kayıtdışı ne zaman başlayacak?

Red Arrow Entertainment’ bağlı Karga Seven Pictures’in yapımcılığını, yönetmenliğini de Cevdet Mercan üstlendiği Kayıtdışı, 18 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü ile Fox ekranlarında olacak.

Geçtiğimiz sezonun adından en çok söz ettiren dizisi Söz ile aynı güne konulan Kayıtdışı, Söz yanı sıra İsimsizler, Kırgın Çiçekler ve Kanal D’nin Pazartesi gününe koyacağı dizi ile rekabet edecek.

Uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı dizi ile ilgili oldukça heyecanlı olduğunu açıklayan Erkan Petekkaya, geçtiğimiz sezon final yapan Paramparça’dan sonra ekranları özlediğini açıkladı.

Sınırsız, maceraperest bir doktora hayat veren Songül Öden, dizi ile ilgili çalışmalardan çok keyif aldığını belirtirken, dizinin bir diğer başrol oyuncusu Dolunay Soysert’de Esra karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Dizide başrol oyuncuları dışında, Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi isimlerde rol alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı