Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kate Winslet’ten ilginç itiraf

Genel

26 Ağustos 2017 Cumartesi 07:30:05

Son Güncelleme: 26/08/2017 04:34:13

Kate Winslet’ten ilginç itiraf

1997 yılında yayınlanan Titanik’de ki rolü ile kariyerinde önemli bir sıçrayış yapan güzel oyuncu Kate Winslet, Glamour dergisinin Ekim ayı sayısına kapak oldu.

Kate Winslet'ten ilginç itiraf

Dergi ile yaptığı röportajda, Titanik’de birlikte rol aldıkları Leonardo DiCaprio olan yakınlığı hakkında sorulan soruya, aralarında ne konuştuklarını söylemese de Leonardo ile konuşmalarının oldukça komik geçtiğini belirtti.

41 yaşında ki güzel oyuncu, “Son yaptığımız telefon konuşmasını bilmek bile istemezsiniz. O kadar komikti ki! Birbirimize ‘Bu aptal şeyleri söylediğimizi diğer insanların duyduğunu hayal edebiliyor musun?’ diye sorduk” dedi. Ne konuştukları hakkında sır vermeyen Winslet, “Leo ile çok çok yakınız ve bazen birbirimize ‘Titanik’ten garip replikleri söyleyip çok eğleniyoruz” dedi.

Oyuncu olmasaydınız ne olurdunuz şeklinde yöneltilen soruya ise ilginç bir cevap verirken, itiraf niteliğinde de bir anısını paylaştı.

KUAFÖR OLURDUM

Kuaförlük yapmak isterdim diyen Winslet, “Fakat bir keresinde bir arkadaşımın saçını kesmeye çalışırken kulak memesini kesmiştim. Onu tekrar gördüğümde özür dilemiştim. O ise kulağındaki iziyle gurur duyduğunu söylemişti” diyerek de itiraf da bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı