Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kasım ayının en çok şikayet edileni gelin adayı oldu

Televizyon

30 Aralık 2016 Cuma 11:49:04

Son Güncelleme: 30/12/2016 11:51:37

Kasım ayının en çok şikayet edileni gelin adayı oldu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’na (RTÜK) Kasım ayı için en çok edilen Atatürk’e hakaret eden Zuhal Topal’ın programında ki gelin adayı oldu.

kasım ayında en çok zuhal topal'la şikayet edilmiş

RTÜK’e gönderilen şikayetlerde evlilik programları en çok şikayet edilenler arasında yer alırken Kasım ayı için televizyon seyircileri özellikle “Zuhal Topal’la” programındaki gelin adayı Yağmur’u “Atatürk’e hakaret ettiği” gerekçesi ile şikayet etmiş.

Fox Tv’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında taliplerini arayan Yağmur isimli gelin adayı sosyal medya üzerinden paylaştığı bir videosunda videoda Türkiye Cumhuriyet’inin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü kastederek, “O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir’i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun” demişti

Bu görüntülerin internet’te çeşitli platformlarda elden ele yayılması sonrasında Zuhal Topal’a ve programına büyük eleştiriler yapılmıştı. RTÜK’ün aylık değerlendirme raporlarına göre, Kasım ayı içerisinde 2196 şikayet alarak bu program vatandaşların en çok şikayet ettiği yayın oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı