Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kardeş Payı Dizisi Heyecan Veriyordu

Dizi Haberleri

25 Ocak 2018 Perşembe 13:34:57

Kardeş Payı Dizisi Heyecan Veriyordu

Kardeş Payı

Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini yaptığı Türk komedi dizisidir. Ana karakterleri Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Seda Bakan canlandırmaktadır. 35 bölüm sonrasında seyircilerine veda etmiştir.

Metin, Ali ve Feyza kardeşler borla çalışan bir otomobil icat edeceklerdir. Bu fikrin asıl sahibi ise babalarıdır fakat babaları 13. bölümde ölünce bu fikri ilerletip hayata geçirmek bu 3 kardeş için önemli bir hal almıştır. Metin ve Ali’nin asıl mesleği olan boru tesisatçılığı dışındaki bu işe girişmek onlar içinde oldukça zor olacaktır. İcat işinin her türlü olayını çözebilmek için de birçok yola başvuran bu kardeşler başından geçen komik durumları izleyiciye sunmuştur.

Bu olaylar zinciri içinde Metin, eczacı olan Eda’ya aşıktır ve Eda’ya aşkını gösterebilmek için her yola başvurmuştur. Fakat ilerleyen bölümlerde Emrah karakteri çıkmış ve O da Eda’ya aşkını göstermiştir. Bu ikili arasında tatlı bir rekabet oluşturulmuş ve Edaya olan ilgileri neticesinde komik olaylar ortaya çıkmıştır. Daha sonrasında Metin’de gönlü olan Eda bunu belirtmiş ve Metin ile aşk yaşamışlardır. İlerleyen bölümlerde ise ayrılık kaçınılmazdır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı