Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Karanlığın Elli Ton’undan beklenen uzun fragman geldi

Film Haberleri

3 Ocak 2017 Salı 22:29:55

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:24:54

Karanlığın Elli Ton’undan beklenen uzun fragman geldi

Gri’nin Elli Tonu ile izlenme rekorları kıran filmin devam halkası olan Karanlığın Elli Tonu filmi için uzun fragman yayınlandı, ve film ile ilgili ipuçları ortaya çıktı.

karanlığın elli tonu film haberi

2015 yılında vizyona girip büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Gri’nin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey), E. L. James’in aynı adlı romanından uyarlanmıştı. Jamie Dornan ve Dakota Johnson’un başrollerini paylaştığı filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenmişti.

Gri’nin Elli Tonu’nun devam filmi olan Karanlığın Elli Tonu’nda, başrolde yine Jamie Dornan ve Dakota Johnson’un tutkusuna ve bu tutkunun getirdiği şehvet’i yaşayışlarına bir kez daha tanık olacağız.

Devam filminde yaşanacaklar ise şöyle;

Anastasia tutkulu milyoner Christian Grey ile yaşadığı ilişkisini geride bırakmaya çalışmaktadır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmaz. Genç kadının peşini bırakmayan Grey, Anastasia’yı geri istemektedir. Ona bir şans daha veren Anastasia ise güven ve stabilite üzerine bir ilişki için söz alır ve yeniden birleşirler.

Yeniden bir araya gelen çiftin yaşadıkları zorluklar barışmalarıyla birlikte bitmeyecektir. Christian geçmişinden gelen şeytanları ile yüzleşmek zorunda kalırken, Anastasia da Grey’in geçmişinde kalan ancak onu unutmamış kadınların öfkeleriyle ve kıskançlıklarıyla yüzleşecektir.

Karanlığın Elli Tonu 10 Şubat 2017’de vizyonda olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı