Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kara Sevda’nın Emir’i Kaan Urgancıoğlu Yeni Dizisi Belli Oluyor

Dizi Haberleri

9 Temmuz 2018 Pazartesi 16:32:56

Kara Sevda’nın Emir’i Kaan Urgancıoğlu Yeni Dizisi Belli Oluyor

Kara Sevda dizisinin yakışıklı oyuncusu Kaan Urgancıoğlu ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Kara Sevda dizisinde canlandırdığı Emir karakteriyle kalplerde taht kuran yakışıklı oyuncunun yeni projesi belli oldu. Uzunca bir zamandır Türkiye’de uzak kalan Urgancıoğlu, gelir gelmez çalışmalara başladı.

Ekranların en kötü adamı Emir karakteriyle milyonlarca sevene ulaşan Kaan Urgancıoğlu’nun yeni dizisi belli oluyor. Aradan geçen 2 yılda hiç bir projeye katılmayan Kaan Urgancıoğlu’nun ne yaptığı belli oldu. Amerika’da bir dizide rol alan yakışıklı oyuncu bombayı patlatıyor.

Kaan Urgancıoğlu’nun hangi projede yer aldığı sır gibi saklanıyor. Dizinin detayı ve bilgileri yapım ekibi sürprizi nedeniyle açıklanmıyordu. Size o sürprizi sinehaber.com açıklıyor. Kaan Urgancıoğlu Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinin kadrosunda yer aldı.

Kaan Urgancıoğlu artık Türkiye’de ve yeni dizi hazırlıklarına başladı.

Vatan Gazetesi Oya Doğan Sürprizi açıkladı!

“Kara Sevda’dan sonra ekrana ara veren Urgancıoğlu bir Amerikan yapımında rol aldı. Bir süre de Amerika’da kaldı. Onun da detaylarını yakında öğrenip yazacağım. Şimdi Türkiye’de ve yeni projesini seçmek için senaryo okuyor. Ben Kaan Urgancıoğlu’nu hem insan olarak, hem de oyuncu olarak çok severim. Umarım bir an önce yine güzel bir diziyle, bambaşka bir karakterle karşımızda olur”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı