Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kara Sevda 56.Bölüm Fragmanı Son Bölüm 15 Şubat Çarşamba

Dizi Haberleri

8 Şubat 2017 Çarşamba 23:36:47

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:02:43

Kara Sevda 56.Bölüm Fragmanı Son Bölüm 15 Şubat Çarşamba

Kara Sevda yeni bölümünde Kemal’i suçlayabilecekleri bir şey olmadığı için serbest bırakılır. Kara Sevda 55.Bölümünde Kemal’in planları tıkır tıkır işlerken, son bölüm ardından devam edecek Kara Sevda 56.Bölüm Fragmanı ‘nın yayınlanıp yayınlanmadığı da merak konusu oldu.

Kara Sevda 56.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 15 Şubat

Kara Sevda ‘da Emir’in öfkesi kendini aşınca, herkesi karşısına alıyor. Bu anlarda ise onunla mücadele edip, karşısında duran tek isim Nihan oluyor.

Emir, Deniz’i o kadar sahiplenmiştir ki Deniz’in ortadan kaybolması gözünü döndürür. Kemal’i her yerde aramaya devam ederken, Kemal’in yakınındakilere de korkulu anlar yaşatır.

Kemal’in planını anlayan Emir, polisleri harekete geçirir, polislerce yapılan ani baskında beklenmedik bir isimden Kemal’e yardım gelir.

Emir’in Kemale yaklaşması Nihanı korkutsa da, büyük aşkları Kemal’e olan güvenini korumasını sağlar ve başaracağına olan inancını korur.

Bir köstebek olduğunun farkına varan Kemal, onu bulmaya odaklanır çünkü kaçışı önünde ki en büyük engel o köstebektir. Her şey Kemal’in istediği gibi gitmektedir, Emir’in ise Kemal’i başarıya ulaşmadan durdurabilmek için tek bir şansı vardır.

Kara Sevda 56.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı