Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kara Sevda 53.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Heyecan Dorukta

Dizi Haberleri

20 Ocak 2017 Cuma 16:06:23

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:19:16

Kara Sevda 53.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Heyecan Dorukta

Kemal şüphelerinin peşini bırakmaz ve gerçeğe kavuşur. Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrenen Kemal, kızının her bir anından uzak kalışının hesabını sormaya niyetlidir.

Kara Sevda 53.Bölüm Fragmanı - Kemal Bebeğine kavuşur

Nihan bebeği ile birlikte Emir dışında kimsenin bilmediği bir yerde iken Emir’in ansızın gerçekleştirdiği ziyaret Nihan’ın tadını kaçıracaktır. Ancak Emir’in bu ziyareti, Nihan’ın nerede olduğunu bulmaya çalışan Kemal’in de işini kolaylaştırmış olur.

Tarık ise karısı Banu ile Emir’in bir şeylerden çevirdiğinden şüphelenmektedir. Geçte olsa Banu ve Emir ile ilgili gerçeklere doğru adım adım yaklaşır.

Zeynep son işinden kovulunca iyi bocalar ama komiser Hakan yine ona destek olmak için yanında olacaktır ve git gide Zeynep’e bağlanmaya başlar. Diğer yandan Zeynep’in Emir’den kendini uzaklaştırması ise Emir’in egosunu rahatsız edecektir.

Zeynep artık Emir için “her an hazır” kişi değildir ve Emir bu gerçekle yüzleşecektir. Asu ise Kemal ve Nihan’in birlikteliklerini fark edince tehlikeli bir adım atar.

Kemal, en sonunda bulduğu Nihan ile yüzleşir. Kemal’in haklı öfkesi karşısında ise Nihan’ın yapabilecek hiç bir şeyi yoktur. Yine de kızının hayatı ile ilgili endişe etmeden de duramaz.

Kemal ise kararını vermiştir. Nihan ile ya da Nihan’sız kızı Denizi alıp gidecektir. Nihan ise artık bu savaşta bir taraf seçmek zorundadır.

Kara Sevda 53.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı