Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kara Sevda 52.Bölüm Fragmanı – Kemal Gerçeklere Çok Yakın

Dizi Haberleri

11 Ocak 2017 Çarşamba 23:22:09

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:28:07

Kara Sevda 52.Bölüm Fragmanı – Kemal Gerçeklere Çok Yakın

Akıl oyunlarının devam ettiği Kara Sevda dizisinde, Kemal’in hamlesini gören Emir karşılık verir ve oyunu kazandığını sanar.

Kara Sevda 52.Bölüm Fragmanı - Kemal Gerçeklere Çok Yakın

Kemal ise olan bitenin farkına varmıştır ve Emir’in hamlesini görüp hemen harekete geçer. Kazandığını sanan Emir ise oyuna geldiğini çok geç fark edecektir.

Emir’in Nihan’ı korkutmak için attığı adım ise, Nihan’ı yeterince ürkütmüştür. Bu yüzden kaçıp gitmeyi, bir süre kafa dinlemeyi ister.

Nihan ise hayatının aşkı Kemal’de teselliyi bulacaktır. Ancak Kemal’in içinde ki şüpheyi cevaplama arzusu her türlü riski göze almasını sağlayacaktır.

Leyla aracılığı ile aldığı örneğin çalınmasından sonra farklı bir plan yapan Kemal’in bu planından istediğini alabilecek midir?

Deniz’in kendi kızı olduğundan çok emin olan Kemal, bu son hamlesinde bir kanıt bulabilmek için eve girer. Peki Deniz’in kızı olduğunu kanıtlayacak olan delili bulabilecek midir?

Kemal’in Deniz’in kızı olduğunu öğrendiğinde nasıl bir tepki vereceği ise 18 Ocak Çarşamba günü devam edecek olan Kara Sevda 52.Bölüm fragmanında ortaya çıkacak.

Kara Sevda 52.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı