Fox tv'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar Gülfem karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Kanunsuz Topraklar Gülfem gerçek adı ne? Esra Bilgiç kimdir? Esra Bilgiç nereli? Esra Bilgiç kaç yaşında?

Fox Tv'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar bu akşam başlıyor. Çarşamba akşamı Sadakatsiz dizisine karşı yarışacak olan Kanunsuz Topraklar oyuncuları merak edildi.

Kanunsuz Topraklar Gülfem kimdir? Kanunsuz Topraklar Gülfem karakteri merak edilidi. Kanunsuz Topraklar Gülfem karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dönem dizisi olan Kanunsuz Topraklar dizisinde Ramo'nun güzel yıldızı yer alıyor. 

Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem karakterine dair bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. 

Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisinde Gülfem maden şirketi sahibi Malik'in şımarık kızıdır..

Esra Bilgiç Kimdir?

14 Ekim 1992 Ankara doğumludur. Esra Bilgiç, 2014 yılından beri beraber olduğu futbolcu Gökhan Töre ile 2017 yılında evlenmiş ancak çift 2 yıl sonra 2019 yılında tek celsede boşanmıştır.

Özcan Deniz ve Özgü Namal'lı Kızıl Goncalar dizisi ilk tanıtımı bu akşam yayınlanıyor Özcan Deniz ve Özgü Namal'lı Kızıl Goncalar dizisi ilk tanıtımı bu akşam yayınlanıyor

Bilkent Üniversitesi'nde okuyan Esra Bilgiç'in bir erkek kardeşi bulunuyor.

Yer aldığı diziler ve filmler

Diriliş Ertuğrul   

Bir Umut Yeter   

Ramo   

Kanunsuz Topraklar   

Adanış Kutsal Kavga