Kanunsuz Topraklar dizisine Bahar karakteri dahil oldu. Kanunsuz Topraklar dizisine Başak Parlak dahil oldu!

FOX TV'nin büyük umutlarla çektiği Kanunsuz Topraklar dizisine bomba oyuncu dahil oldu! Esra Bilgiç'in tahtı sallamacak!

Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinde büyük değişimler yaşanıyor. Dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde Malik karakterine hayat veren Murat Daltaban diziden ayrıldı. Malik'in cesedi madende bulundu. 

Dizideki değişimler devam ediyor. Kanunsuz Topraklar dizsine yaşanan ayrılık sonrası bir yeni isim de eklendi! Diziye Bahar karkateri ile Başak Parlak dahil oldu.

Bahar dizisi yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu Bahar dizisi yayın tarihi oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu

Fox tv'nin dönem dizisi Kanunsuz Topraklar düşen reytinglerini senaryoyu değiştirerek toparlamahya çalışıyor. 2 hafta verilen arada yönetmen ve senaryo değişimine giden Kanunsuz Topraklar dizisi reytingleri bu arada kaybetmişti. Ancak yeni senaryo diziyi bambaşka yere taşımaya kararlı!

Çarşamba akşamları Sadakatsiz dizisine rakip olan Kanunsuz Topraklar dizisi yeni oyuncu sürprizi yaşıyor. Kanunsuz Topraklar dizisine Bahar karkateri ile Başak Parlak dahil oldu.

Başak Parlak özellikle Şevkat Yerimdar dizisinde canlandırdığı Esin Uçar karakteri ile akıllara kazınmıştı.